Wysokiej jakości produkty z kamienia

Morestone to firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu zaawansowanych prac wykończeniowych z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i spieków kwarcowych. Wykonujemy blaty kuchenne i łazienkowe, stoły, parapety, schody, kominki, podłogi, ściany. Zajmujemy się również klejeniem i podświetlaniem materiałów.

Eksportujemy nasze towary do krajów w granicach całej Europy zwłaszcza Niemcy, Austrię Czechy i Słowację.

Od 1990 roku specjalizujemy się głównie w produkcji wyrobów uzyskiwanych na bazie kamienia.

Nie jest to jednak jedyny surowiec w naszej ofercie. Zajmujemy się także innymi surowcami naturalnymi, takimi jak: onyksy, kwarce naturalne, marmury, konglomeraty kwarcowe, spieki kwarcowe (jest to surowiec często występujący w blatach kuchennych i parapetach). Ich nazwy producenckie to: Technistone, Silestone, Dekton, Avant Quartz, Siquartz, Tisoro, Caesar stone, Laminam, Marrazi, Neolith, Santamargherita czy Diresco.

%

Zadowolonych klientów

+

Zrealizowanych zamówień

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów hurtowych, jak i indywidualnych odbiorców

Jeśli chodzi o rejon, to województwa takie jak Dolnośląskie, Opolskie, Wielkopolskie i Lubuskie oraz wszelkie stanowią nasz podstawowy obszar działania.
W obrębie tych lokalizacji jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nie tylko dostarczenie zamówionych produktów, ale także usługę całościowego montażu danego obiektu.

Na naszą ofertę składają się przede wszystkim precyzyjnie wykonane i odznaczające się bardzo wysoką estetyką prace.
Ponadto realizujemy dla Państwa zamówienia na produkty, takie jak:

Schody granitowe

lorem ipsum dolor sit

Parapety granitowe
i blaty kuchenne

wykonywane na wymiar

Płyty granitowe

rozmaitego przeznaczenia

Zajmujemy się również obróbką innych surowców – granitu, kwarcu, onysku, marmurów, konglomeratów kwarcowych czy spieków kwarcowych.

Morestone

W ramach naszego asortymentu, oddajemy do Państwa dyspozycji doskonałej jakości wyroby, odznaczające się bardzo wysoką estetyką.

W zależności od potrzeb klientów jesteśmy w stanie nie tylko wyprodukować, ale również podjąć się montażu obiektu w niemal dowolnej, wskazanej przez Państwa lokalizacji. Proponujemy Państwu bardzo szeroki wachlarz dostępnych wzorów oraz barw naszych wyrobów. Ponieważ stawiamy przede wszystkim na elastyczne podejście do klienta, decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymują Państwo możliwość szczegółowego sprecyzowania wszystkich istotnych dla produktów parametrów, takich jak:

  • wymiary poszczególnych części obiektu,
  • typ zastosowanego granitu lub innego surowca,
  • rodzaj wykończenia,
  • warianty kolorystyczne nagrobka,
  • typ pożądanych przez Państwa dodatków.